Dwa medale MDŚ juniorów młodszych

Na stadionie miejskim w Jeleniej Górze, 22 maja odbyły się Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów i Juniorów Młodszych.

W mistrzowskiej imprezie nasz klub reprezentowało trzech zawodników, którzy wywalczyli dwa medale.

Filip Romanowski w skoku wzwyż pokonał poprzeczkę na wysokości 1.75m co pozwoliło naszemu zawodnikowi zająć trzecie miejsce i tym samym zdobyć brązowy medal.

Również brązowy medal zdobył Piotr Cieśliński, który w rzucie młotem 5kg w najlepszej próbie osiągnął odległość 35.72m co jest jego nowym rekordem życiowym.

Nie wiele do brązowego medalu ( 0,45s ) zabrakło Gabrysi Jakiel, która w biegu na dystansie 400m ostatecznie uplasowała się na wysokim 5 miejscu poprawiając swój rekord życiowy, który od dziś wynosi 63.87s.

Gratulujemy naszym juniorom młodszym osiągniętych wyników i godnego reprezentowania klubu oraz MiG Bogatynia.