Obóz w Lubawce

W dniach 02-12 sierpnia grupa 10 zawodników naszego klubu uczestniczyła w letnim obozie sportowym w Lubawce. Ośrodkiem wypoczynkowym był ośrodek „Lubczyk” w którym nasi zawodnicy zamieszkali w domkach letniskowych.

Podczas zgrupowania zawodnicy bardzo solidnie przepracowali ten okres, a dwa treningi dziennie na pewno pomogą zawodnikom w uzyskiwaniu wartościowych wyników.

Podczas obozu w wolnym czasie zawodnicy uczestniczyli w wycieczce do czeskiego miasta skalnego Adrspach oraz brali udział na terenie ośrodka w rozgrywkach w grze w siatkówkę plażową, w koszykówkę, w tenisie stołowym, w tenisie ziemnym oraz w ognisku.

Tegoroczny obóz po raz pierwszy był nieliczny, a spowodowane to było brakiem lojalności niektórych zawodników, którzy znając termin obozu, mając stypendia sportowe, nieodpłatne treningi, darmowy sprzęt sportowy woleli wybrać obóz siatkarski. I tu należy zastanowić się, czy za za ten brak przyzwoitości warto w takich zawodników inwestować i poświęcać im czas. Kilku zawodników natomiast wyjechało w tym czasie na wczasy z rodzicami i tutaj pretensji mieć nie można.

W tegorocznym obozie uczestniczyli: Zosia Adamczewska, Zosia Olejarz, Weronika Sułkowska, Julia Janiak, Kinga Spich, Amelia Spich, Filip Romanowski, Nikodem Caban, Franek Pojman i Wiktor Szpila.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *