Juniorzy

Nazwisko i imię Konkurencja Wynik Sprzęt Data Miejsce
BARSZCZEWSKI DARIUSZ 100 m 10.75    6.05.2006 WROCŁAW
BARSZCZEWSKI DARIUSZ 400 m 50.10    14.05.2005 WROCŁAW
GORZELAŃCZYK JAKUB 1000 m 2:30.15    25.04.2009 WROCŁAW
GORZELAŃCZYK JAKUB 1500 m 3:55.81    31.05.2009 WROCŁAW
BARSZCZEWSKI DARIUSZ 110 m ppł 15.75  99,0 cm 7.05.2006 WROCŁAW
KACZEREWSKI RAFAŁ SKOK WZWYŻ 2.10    8.05.2004 WROCŁAW
BARSZCZEWSKI DARIUSZ SKOK W DAL 6.64    6.05.2006 WROCŁAW
BARSZCZEWSKI DARIUSZ SKOK O TYCZCE 4.60    28.05.2005 WROCŁAW
GRODNICI ARTUR PCHNIĘCIE KULĄ 14.71  6 kg 18.06.2011 ZGORZELEC
GRODNICI ARTUR PCHNIĘCIE KULĄ 13.00  7,26 cm 17.04.2011 BOLESŁAWIEC
GRODNICI ARTUR RZUT DYSKIEM 48.27  1,75 cm 5.05.2012 BOGATYNIA
GRODNICI ARTUR RZUT DYSKIEM 39.90  2 kg 17.04.2011 BOLESŁAWIEC
KEMPSKI BARTOSZ RZUT MŁOTEM 62.83 6 kg 16.05.2015 BOGATYNIA
BĄK DARIUSZ RZUT OSZCZEPEM 58.00  800 g 1.08.2008 TORUŃ
BARSZCZEWSKI DARIUSZ 10- bój 6744 pkt   7.05.2006 WROCŁAW

Juniorki

Nazwisko i imięKonkurencjaWynikSprzętDataMiejsce
DWORAK ANNA100 m13,08 17.06.2016WROCŁAW
DWORAK ANNA200 m26.23  08.05.2016WROCŁAW
SZYRWIEL ALEKSANDRA300 m42.51  3.05.2008WROCŁAW
SZYRWIEL ALEKSANDRA400 m58.96  25.06.2008WROCŁAW
PAWŁOWSKA MAGDALENA1000 m3:00.13 2.09.2017SOSNOWIEC
PAWŁOWSKA MAGDALENA1500 m4:50.07 18.06.2017WROCŁAW
PAWŁOWSKA MAGDALENA3000 m10:19.44 7.07.2017TORUŃ
KWIATKOWSKA DOMINIKA100 m ppł15.99 83,8 cm7.05.2011BOGATYNIA
SZYRWIEL ALEKSANDRA400 m ppł64.43 76,2 cm7.06.2008ZIELONA GÓRA
DWORAK ANNASKOK W DAL5.38 14.05.2016BOGATYNIA
DWORAK ANNATRÓJSKOK11.77 14.05.2016BOGATYNIA
KASPRZAK KAMILASKOK WZWYŻ1.65  14.06.2009WROCŁAW
RZEŹNIK KORNELIAPCHNIĘCIE KULĄ12.58 4 kg2.06.2007WROCŁAW
RZEŹNIK KORNELIARZUT DYSKIEM31.00 1 kg6.09.2008CZĘSTOCHOWA
RZEŹNIK KORNELIARZUT OSZCZEPEM41.47 600 g2.08.2008TORUŃ
RZEŹNIK KORNELIARZUT MŁOTEM 29.57     4 kg6.09.2008CZĘSTOCHOWA

Juniorzy Młodsi

Nazwisko i imięKonkurencjaWynikSprzętDataMiejsce
KOSIOREK PIOTR100 m11.19  23.05.2014SŁUBICE
MARCINIAK CEZARY200 m23.40 8.05.2016WROCŁAW
MARCINIAK CEZARY300 m36.35 7.05.2016WROCŁAW
GORZELAŃCZYK JAKUB400 m50.25  3.06.2007WROCŁAW
MARCINIAK CEZARY600 m1:26.70  30.04.2016ZGORZELEC
GORZELAŃCZYK JAKUB800 m1:54.31 31.05.2008WROCŁAW
GORZELAŃCZYK JAKUB1500 m3:56.73 25.05.2008WROCŁAW
KACPERSKI MICHAŁ110 m ppł15.37 91,4 cm28.05.2011ZGORZELEC
MARCINIAK CEZARY400 m ppł55.6983,8 cm5.08.2016WROCŁAW
KACZEREWSKI RAFAŁSKOK WZWYŻ2.02  19.06.2003ZIELONA GÓRA
BARSZCZEWSKI DARIUSZSKOK W DAL6.21  4.10.2004WROCŁAW
BARSZCZEWSKI DARIUSZSKOK O TYCZCE4.30  4.10.2004WROCŁAW
GRODNICI ARTURPCHNIĘCIE KULĄ15.64 5 kg6.06.2009ZGORZELEC
GRODNICI ARTURPCHNIĘCIE KULĄ12.56 6 kg26.05.2010WROCŁAW
BĄK DARIUSZRZUT OSZCZEPEM60.44 700 g5.05.2007 WROCŁAW
BĄK DARIUSZRZUT DYSKIEM45.21 1,5 kg1.09.2007WROCŁAW
KACZOR KAROLRZUT DYSKIEM33.641.7530.09.2018ZIELONA GÓRA
KEMPSKI BARTOSZRZUT MŁOTEM60.68 5 kg28.07.2013ŁÓDŹ
KACPERSKI MICHAŁ8- bój 4909 pkt. 1-2.05.2011ZGORZELEC
BARSZCZEWSKI DARIUSZ10- bój  6466 pkt. 5-6.06.2004WROCŁAW

Juniorki Młodsze

Nazwisko i imięKonkurencjaWynikSprzętDataMiejsce
DĘBIŃSKA MONIKA100 m12.87  2.05.2009ZGORZELEC
DĘBIŃSKA  MONIKA200 m25.53  8.06.2008ZIELONA GÓRA
DĘBIŃSKA MONIKA300 m41.06  25.04.2009ZGORZELEC
DEBIŃSKA MONIKA400 m56.87  14.06.2008CHIURO  ITA
PAWŁOWSKA MAGDALENA800 m2:20.81 14.05.2016BOGATYNIA
PAWŁOWSKA MAGDALENA1000 m3:13.30 5.09.2015ZGORZELEC
PAWŁOWSKA MAGDALENA1500m4:48.64 28.05.2016LESZNO
PAWŁOWSKA MAGDALENA3000 m10:15.75 6.08.2016WROCŁAW
DWORAK ANNA100 m ppł15.58 76,2 cm4.10.2014ZIELONA GÓRA
GRABIŃSKA JUDYTA300 m ppł49.50 76,2 cm1.09.2007WROCŁAW
SZYRWIEL ALEKSANDRA400 m ppł65.33 76,2 cm16.06.2006WROCŁAW
GUZIK AGNIESZKASKOK WZWYŻ1.64  14.06.2004BOGATYNIA
DWORAK ANNASKOK W DAL5.26 25.04.2015ZGORZELEC
DWORAK ANNA3- skok11.17 25.04.2015ZGORZELEC
WIŚNIEWSKA AGATAPCHNIĘCIE KULĄ 11.31 3 kg2.06.2012WROCŁAW
RZEŹNIK KORNELIAPCHNIĘCIE KULĄ11.89 4 kg6.05.2006WROCŁAW
WIŚNIEWSKA AGATARZUT DYSKIEM 32.34 1 kg2.06.2012WROCŁAW
WANAT SANDRARZUT OSZCZEPEM41.32 500 g26.07.2013ŁÓDŹ
WIŚNIEWSKA AGATARZUT OSZCZEPEM37.85 600 g18.06.2011ZGORZELEC
DWORAK ANNA7-BÓJ3939 pkt 7-8.06.2014ZGORZELEC

Młodzicy

Nazwisko i imię Konkurencja Wynik Sprzęt Data Miejsce
KOSIOREK PIOTR 100m 11.59    26.05.2012 WROCŁAW
MARCINIAK CEZARY 200m 23.67   20.09.2014 SŁUBICE
MARCINIAK CEZARY 300 m 37.56   6.09.2014 ZGORZELEC
MARCINIAK CEZARY 400 m 55.76   17.05.2014 BOGATYNIA
GORZELAŃCZYK JAKUB 600 m 1:28.49   6.05.2006 WROCŁAW
GORZELAŃCZYK JAKUB 1000 m 2:40.91   17.09.2006 ZIELONA GÓRA
GORZELAŃCZYK JAKUB 2000 m 6:09.48    18.05.2006 BOGATYNIA
KACPERSKI MICHAŁ 110 m ppł 15.89  91,4 cm 27.09.2009 ZAMOŚĆ
SPICH REMIGIUSZ 200 m ppł 28.67 76,2 cm 10.09.2016 WROCŁAW
MARCINIAK CEZARY 300 m ppł 39.77  76,2 cm 27.09.2014 ZIELONA GÓRA
KACZEREWSKI RAFAŁ SKOK WZWYŻ 1.87    16.09.2000 BIELSKO BIAŁA
KOSIOREK PIOTR SKOK W DAL 5.53   28.04.2012 WROCŁAW
KACZOR KAROL SKOK O TYCZCE 3.10   2.10.2016 ZIELONA GÓRA
KEMPSKI BARTOSZ PCHNIĘCIE KULĄ  14.08  5 kg 1.10.2011 KIELCE
BĄK DARIUSZ RZUT OSZCZEPEM  53.95  600 g 17.09.2005 KIELCE
KACZOR KAROL RZUT OSZCZEPEM 42.42 700 g 2.10.2016 ZIELONA GÓRA
BĄK DARIUSZ RZUT DYSKIEM  47.96  1 kg 11.09.2005   ZIELONA GÓRA
ŻELAZO DAWID RZUT DYSKIEM  33.96  1,5 kg 1.06.2014 WROCŁAW
KEMPSKI BARTOSZ RZUT MŁOTEM  48.16  5 kg 27.08.2011      ZGORZELEC
ARNISTA J. BARAN P.   ROMANOWSKI F. MAŁY S. 4×100 m 51.76   8.09.2018 WROCŁAW
KACZOR KAROL 5-BÓJ 2330 pkt   8.05.2016 WROCŁAW
KWIATKOWSKI JAKUB 6- BÓJ 2838 pkt.   7.10.2012 ZIELONA GÓRA
KACPERSKI MICHAŁ 8- BÓJ 3620 pkt.   3.05.2009 WROCŁAW
KACZOR KAROL 10- bój 4604 pkt   2.10.2016 ZIELONA GÓRA

Młodziczki

Nazwisko i imię Konkurencja Wynik Sprzęt Data Miejsce
DĘBIŃSKA MONIKA 100 m 12.46    17.06.2006 WROCŁAW
DĘBIŃSKA MONIKA 200m 25.85   4.10.2006 WROCŁAW
DĘBIŃSKA MONIKA 300 m 40.16    1.10.2006 SIEDLCE
GÓROWSKA PATRYCJA 400 m 60.89   16.05.2015 BOGATYNIA
TALARCZYK MAGDALENA 600 m 1:39.23   16.06.2006 WROCŁAW
GÓROWSKA PATRYCJA 800 m 2:23.99   18.06.2015 WROCŁAW
GÓROWSKA PATRYCJA 1000m 3:06.88   5.09.2015 JABLONEC
CZERNIAK ANTONINA 2000 m 7:48.58   18.05.2019 LEGNICA
MAŁY KLAUDIA 100 m ppł 16.26  76,2 cm 17.09.2011 WROCŁAW
KACZOR AGATA 200 m ppł 17.09
76,2 cm 27.04.2019 ZGORZELEC
DUDZIAK WIOLETTA 300 m ppł 48.71  76,2 cm 12.09 2004 ZIELONA GÓRA
KASPRZAK KAMILA SKOK WZWYŻ 1.62    30.09.2006 SIEDLCE
WOJTANIA PATRYCJA SKOK W DAL 5.20    23.08.2007 SŁUBICE
ŻYGADŁO NIKOLA PCHNIĘCIE KULĄ 10.55 3 kg 8.09.2018 WROCŁAW
WANAT SANDRA RZUT OSZCZEPEM 40.49  600 g 7.05.2011 BOGATYNIA
WIŚNIEWSKA AGATA RZUT DYSKIEM  35.68 0,75 kg 5.09.2011 WROCŁAW
ŻYGADŁO NIKOLA RZUT MŁOTEM  40.19 3 kg 8.09.2018 WROCŁAW
NOWIŃSKA S. SZWED W. BRENDOWSKA W. WEG E. 4×100 m 52.40    31.05.2015 WROCŁAW
WIRWIŃSKA OLGA CHÓD 3 km 16:54.07   11.09.2015 WROCŁAW
DWORAK ANNA 4- bój 1992 pkt.   15.06.2013 WARSZAWA
WOJTANIA JOANNA 7- bój 3202 pkt.   2.05.2010 WROCŁAW