Bartosz Kempski

urodzony 07.01.1996
trener: Tomasz Pistiolis
konkurencja: rzuty

2013
  • 3 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w rzucie młotem.
  • 1 miejsce w Mistrzostwach Województwa Juniorów Młodszych w rzucie młotem.
  • 3 miejsce w Halowych Mistrzostwach Województwa Juniorów Młodszych w pchnięciu kulą.
2012
  • 8 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych  w rzucie młotem.
  • 3 miejsce w Międzywojewódzkich Eliminacjach do OOM w rzucie młotem.
  • 1 miejsce w Mistrzostwach Województwa Juniorów Młodszych w rzucie młotem.
  • 2 miejsce w Mistrzostwach Województwa Juniorów Młodszych w pchnięciu kulą.
  • 2 miejsce w Halowych Mistrzostwach Województwa Juniorów Młodszych w pchnięciu kulą.
2011
  • 4 miejsce w Mistrzostwach Polski Młodzików w rzucie młotem.
  • 5 miejsce w Mistrzostwach Polski Młodzików w pchnięciu kulą.
  • 1 miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w pchnięciu kulą.
  • 2 miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w rzucie młotem.
  • 2 miejsce w Mistrzostwach Województwa Młodzików w rzucie młotem.
  • 2 miejsce w Mistrzostwach Województwa Młodzików w pchnięciu kulą.
2010
  • 4 miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików  w rzucie młotem.
  • 2 miejsce w Mistrzostwach Województwa Młodzików w pchnięciu kulą.

Agata Wiśniewska

urodzony 07.01.1996
trener: Tomasz Pistiolis
konkurencja: rzuty

2013
  • 1 miejsce w Mistrzostwach Województwa Juniorów  w rzucie oszczepem.
  • 2 miejsce w Mistrzostwach Województwa Juniorów w rzucie dyskiem.
2012
  • 15 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w rzucie oszczepem.
  • 3 miejsce w Mistrzostwach Województwa Juniorów Młodszych w rzucie dyskiem.
  • 3 miejsce w Mistrzostwach Województwa Juniorów Młodszych w rzucie oszczepem.
2011
  • 3 miejsce w Mistrzostwach Województwa Juniorów Młodszych w rzucie dyskiem.
2010
  • 6 miejsce w Mistrzostwach Polski Młodzików w rzucie dyskiem.
  • 11 miejsce w Mistrzostwach Polski Młodzików w rzucie oszczepem.
  • 2 miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w rzucie oszczepem.
  • 3 miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w rzucie dyskiem.
  • 1 miejsce w Mistrzostwach Województwa Młodzików w rzucie oszczepem.
  • 3 miejsce w Mistrzostwach Województwa Młodzików w rzucie dyskiem.

Piotr Kosiorek

urodzony: 29.06.1997
trener: Piotr Wyroba
konkurencja: biegi krótkie

2013
  • 2 miejsce w Mistrzostwach Województwa Juniorów Młodszych w biegu na 100m.
  • 3 miejsce w Mistrzostwach Województwa Juniorów Młodszych w biegu na 200m.
2012
  • 15 miejsce w Mistrzostwach Polski Młodzików w biegu na 100m.
  • 3 miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w biegu na 100m.
  • 2 miejsce w Mistrzostwach Województwa Młodzików w biegu na 100m.
  • 2 miejsce w Halowych Mistrzostwach Województwa Młodzików w biegu na 60m.

Sandra Wanat

urodzona: 25.07.1996
trener: Tomasz Pistiolis
konkurencja: rzuty

2013
  • 12 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w rzucie oszczepem.
  • 3 miejsce w Międzywojewódzkich Eliminacjach do OOM w rzucie oszczepem.
  • 2 miejsce w Mistrzostwach Województwa Juniorów Młodszych w rzucie oszczepem.
2012
  • 2 miejsce w Mistrzostwach Województwa Juniorów Młodszych w rzucie oszczepem.
  • 6 miejsce w Międzywojewódzkich Eliminacjach do OOM w rzucie oszczepem.
2011
  • 12 miejsce w Mistrzostwach Polski Młodzików w rzucie oszczepem.
  • 3 miejsce w Mistrzostwach Województwa Młodzików w rzucie oszczepem.
2010
  • 4 miejsce w Mistrzostwach Województwa Młodzików w rzucie oszczepem.

Przemysław Bednarski

urodzony: 29.03.1997
trener: Tomasz Dróżdż
konkurencja: biegi średnie

2013
  • 5 miejsce w Mistrzostwach Województwa Juniorów Młodszych w biegu na 800m
2012
  • 23 miejsce w Mistrzostwach Polski Młodzików w biegu na 600m.
  • 3 miejsce w Mistrzostwach Województwa Młodzików w biegu na 600m.
  • 3 miejsce w Halowych Mistrzostwach Województwa Młodzików w biegu na 1000m.
2011
  • 3 miejsce w Mistrzostwach Województwa Młodzików w biegu na 1000m.

Jakub Kwiatkowski

urodzony: 23.09.1998
trener: Tomasz Dróżdż
konkurencja: płotki, wielobój

2013
  • 3 miejsce w Halowych Mistrzostwach Województwa Młodzików  w biegu na 300m.
  • 6 miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w rzucie oszczepem.
2012
  • 20 miejsce w Mistrzostwach Polski Młodzików w biegu na 300m ppł.
  • 4 miejsce w Halowych Mistrzostwach Województwa Młodzików w biegu na 1000m.
  • 5 miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w biegu na 300m ppł.
2011
  • 3 miejsce w Mistrzostwach Województwa Młodzików w biegu na 1000m.

Joanna Mikołajczak

urodzona: 10.05.2000
trener: Piotr Wyroba
konkurencja: biegi średnie

2013
  • 10 miejsce w Mistrzostwach Polski Szkół Podstawowych w Sztafecie Szwedzkiej.
  • 8 miejsce w Mistrzostwach Województwa dzieci starszych w biegach przełajowych.
  • 5 miejsce we WOM dzieci starszych w biegu na 600m.
  • 2 miejsce we wrocławskim sprawdzianie przełajowym dzieci starszych.
2012
  • 20 miejsce w Mistrzostwach Polski Młodzików w biegu na 300m ppł.
  • 4 miejsce w Halowych Mistrzostwach Województwa Młodzików w biegu na 1000m.
  • 5 miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w biegu na 300m ppł.

Magdalena Pawłowska

urodzona: 04.10.1999
trener: Piotr Wyroba
konkurencja: biegi średnie

2013
  • 21 miejsce w Mistrzostwach Polski Młodzików w biegu na 600m.
  • 2 miejsce w Mistrzostwach Województwa Młodzików w biegu na 1000m.
  • 2 miejsce w Halowych Mistrzostwach Województwa Młodzików  w biegu na 1000m.
  • 4 miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w biegu na 600m.
2012
  • 1 miejsce w Mistrzostwach Polski w sztafecie szwedzkiej szkół podstawowych.
  • 2 miejsce w Ogólnopolskim biegu przełajowym.

Anna Dworak

urodzona: 06.03.1998
trener: Piotr Wyroba
konkurencja: skoki, wielobó

2013
  • 22 miejsce w Mistrzostwach Polski Młodzików w biegu na 300m.
  • 1 miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w skoku wzwyż.
  • 3 miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w biegu na 300m.
  • 3 miejsce w Mistrzostwach Województwa Młodzików w biegu na 300m.
  • 4 miejsce w Mistrzostwach Województwa Młodzików w biegu na 100m.
2012
  • 4 miejsce w Halowych Mistrzostwach Województwa Młodzików w skoku wzwyż.
  • 5 miejsce w Mistrzostwach Województwa Młodzików w skoku wzwyż.

Radosław Popławski

urodzony 08.01.1997
trener: Tomasz Pistiolis
konkurencja: rzuty

2013
  • 1 miejsce w Mistrzostwach Województwa Juniorów Młodszych w rzucie dyskiem.
  • 3 miejsce w Mistrzostwach Województwa Juniorów Młodszych w pchnięciu kulą .
  • 4 miejsce w Halowych Mistrzostwach Województwa Juniorów Młodszych w pchnięciu kulą.
2012
  • 4 miejsce w Mistrzostwach Województwa Młodzików w pchnięciu kulą.
  • 4 miejsce w Mistrzostwach Województwa Młodzików w rzucie dyskiem.

Zbigniew Paul

urodzony: 15.04.1998
trener: Piotr Wyroba
konkurencja: biegi średnie

2013
  • 26 miejsce w Mistrzostwach Polski Młodzików w biegu na 600m.
  • 1 miejsce w Mistrzostwach Województwa Młodzików w biegu na 600m.
  • 2 miejsce w Halowych Mistrzostwach Województwa Młodzików  w biegu na 600m.
  • 6 miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w biegach przełajowych.
2012
  • 7 miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w biegu na 1000m.
  • 9 miejsce w Mistrzostwach Województwa Młodzików w biegu na 600m.

Cezary Marciniak

urodzony: 24.08.1998
trener: Piotr Wyroba
konkurencja: biegi średnie

2013
  • 21 miejsce w Mistrzostwach Polski Młodzików w biegu na 600m.
  • 3 miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w biegu na 600m.
  • 1 miejsce w Mistrzostwach Województwa Młodzików w biegu na 1000m.
  • 3 miejsce w Halowych Mistrzostwach Województwa Młodzików  w biegu na 1000m.

Izabela Kula

urodzona: 23.10.1998
trener: Tomasz Dróżdż
konkurencja: skoki

2013
  • 6 miejsce w Mistrzostwach Województwa Młodzików w skoku wzwyż.
  • 9 miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w skoku wzwyż.

Patrycja Górowska

urodzona: 01.12.2000
trener: Piotr Wyroba
konkurencja: biegi średnie

2013
  • 10 miejsce w Mistrzostwach Polski Szkół Podstawowych w Sztafecie Szwedzkiej.
  • 9 miejsce w Mistrzostwach Województwa dzieci starszych w biegach przełajowych.
  • 4 miejsce we WOM dzieci starszych w biegu na 600m.
  • 3 miejsce we wrocławskim sprawdzianie przełajowym dzieci starszych.

Marta Walińska

urodzona: 09.03.2000
trener: Piotr Wyroba
konkurencja: biegi średnie

2013
  • 20 miejsce w Mistrzostwach Województwa dzieci starszych w biegach przełajowych.
  • 7 miejsce we wrocławskim sprawdzianie przełajowym dzieci starszych.

Monika Zieleniecka

urodzona: 09.03.2000
trener: Piotr Wyroba
konkurencja: biegi średnie

2013
  • 5 miejsce we wrocławskim sprawdzianie przełajowym dzieci starszych.

Dawid Żelazo

urodzony: 23.02.1999
trener: Tomasz Pistiolis
konkurencja: rzuty

2013
  • 9 miejsce w Mistrzostwach Polski Młodzików w pchnięciu kulą.
  • 1 miejsce w Mistrzostwach Województwa Młodzików w pchnięciu kulą.
  • 1 miejsce w Halowych Mistrzostwach Województwa Młodzików  w pchnięciu kulą.
  • 4 miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w pchnięciu kulą.
  • 4 miejsce w Mistrzostwach Województwa Młodzików w rzucie dyskiem.

Daniel Barczak

urodzony: 02.05.1988
trener: Piotr Wyroba
konkurencja: jazda na wózku

2013
  • 1 miejsce w Europa Maraton na wózkach.
2012
  • 1 miejsce w Europa Maraton na wózkach.

Wojciech Pichowicz

urodzony: 27.08.1999
trener: Tomasz Dróżdż
konkurencja: skoki
2013
  • 10 miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w skoku wzwyż.

Emilia Weg

urodzona: 02.03.2000
trener: Piotr Wyroba
konkurencja: biegi średnie

2013
  • 10 miejsce w Mistrzostwach Polski Szkół Podstawowych w Sztafecie Szwedzkiej.
  • 15 miejsce w Mistrzostwach Województwa  dzieci starszych w biegach przełajowych.
  • 8 miejsce we WOM dzieci starszych w biegu na 600m.

Olga Wirwińska

urodzona: 06.08.2000
trener: Piotr Wyroba
konkurencja: biegi średnie
2013
  • 14 miejsce w Mistrzostwach Województwa dzieci starszych w biegach przełajowych.
  • 6 miejsce we wrocławskim sprawdzianie przełajowym dzieci starszych.
  • 9 miejsce we WOM dzieci starszych w biegu na 600m.

Beata Sopoćko

urodzona: 28.12.2001
trener: Piotr Wyroba
konkurencja: biegi, skoki
2013
  • 17 miejsce w Mistrzostwach Województwa dzieci starszych w biegach przełajowych.
  • 8 miejsce we wrocławskim sprawdzianie przełajowym dzieci starszych.

Kinga Walkowiak

urodzona: 01.08.2000
trener: Tomasz Pistiolis
konkurencja: rzuty

Marcel Kuchciak

urodzony: 22.01.2000
trener: Tomasz Dróżdż
konkurencja: wielobój

Marcin Murawski

urodzony: 10.06.1998
trener: Tomasz Dróżdż
konkurencja: bieg przez płotki