Udanie na obozie w Rewalu

W dniach 11-23 sierpnia 26-osobowa grupa zawodników i zawodniczek Szerszenia Bogatynia uczestniczyło w zgrupowaniu sportowym, przygotowując się do drugiej części sezonu lekkoatletycznego.

W tym roku miejscem zgrupowania była ponownie nadmorska miejscowość Rewal, a miejscem zakwaterowania był Ośrodek Wypoczynkowy TASARZ. Warunki pobytowe były znakomite, o co bardzo dbają mili właściciele ośrodka Państwo Agnieszka i Tomasz Tasarzowie. Natomiast sympatyczne panie  z kuchni sprawiały, że jedzenie było na pięciogwiazdkowym standardzie i nikt nie czuł się głodny.

Zawodnicy wraz z kadrą trenerską uczestniczyli w treningach raz lub dwa razy dziennie w terenie, na stadionie lub siłowni. Poza ciężkimi treningami zawodnicy mieli czas dla siebie wykorzystując go w różnorodny sposób m.in. odpoczynek i regeneracje sił, na siatkówce plażowej, na batucie do skakania, na spacerach, zakupach, na poznawaniu nowych znajomości z zawodnikami z innych klubów sportowych oraz na plażowaniu i kąpielach w morzu, gdyż pogoda jak najbardziej dopisywała.

Ogólnie obóz należy zaliczyć do jak najbardziej udanych. Zarówno od strony sportowej jak i wychowawczej.

Teraz zawodników czekają starty w zawodach, a już najbliższe sprawdzenie swojej formy będą mieli okazję sprawdzić  30 września na zawodach we Wrocławiu.

W obozie sportowym uczestniczyli: Patrycja Górowska, Wiktoria Brendowska, Emilia Weg, Weronika Szwed, Olga Wirwińska, Klaudia Bojarun, Wojciech Pichowicz, Cezary Marciniak, Magdalena Pawłowska, Joanna Mikołajczak, Remigiusz Spich, Karol Kaczor, Dawid Żelazo, Maciej Wolniewicz, Beata Sopoćko, Izabela Sopoćko, Pora Karol, Aniela Smolarek, Alicja Bałajewicz, Karol Górowski, Zuzanna Brzuchalska, Nikola Żygadło, Aleksandra Ufniarz, Anita Nowacka, Aleksandra Taboła, Aleksandra Kuchta. Trenerzy: Piotr Wyroba i Tomasz Dróżdż.

2015-08 Zgrupowanie sportowe – Rewal

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *