Mistrzostwa Polski U20 i U23

Po jednym reprezentancie miał nasz klub podczas Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce w kategoriach U20 i U 23.

Najpierw w dniach 23-25 czerwca we Włocławku odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów ( rocznik 1999-2000 ). W tych zawodach wystąpiła Magdalena Pawłowska, która wystartowała w biegu na dystansie 3000m gdzie zajęła 15 miejsce z czasem 11.31.90s. Swój start Magda nie mogła uznać za udany, a to z różnych przyczyn zdrowotnych. Od początku przygotowań do sezonu, Magda borykała się z różnymi kontuzjami i chorobami, dlatego proces treningowy był mocno zachwiany i plany treningowe nie zostały w pełni zrealizowane. Mamy nadzieję, że Magda w nowym sezonie powróci pełni zdrowia i będzie jak zawsze walczyła o najwyższe cele, czego jej życzymy.

Natomiast w dniach 30.06-01.07 w Sieradzu odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzieżowców ( rocznik 1997-1998 ). W tych zawodach wystąpiła Anna Dworak w konkurencji trójskoku. Nasza zawodniczka z wynikiem 11.00m uplasowała się na 10 miejscu co można uznać za dobry występ, ponieważ Ania miała rok przerwy w treningach i małymi krokami powraca do dalekiego skakania czego również życzymy.

Gratulujemy naszym zawodniczką reprezentowania klubu w Mistrzostwach Polski i życzymy owocnych przygotowań i startów w przyszłym sezonie.

Na zdjęciach Ania i Magda. Zdjęcia z Mistrzostw Dolnego Śląska w Bogatyni i Jeleniej Góry.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *