Filip z medalem MMM

W dniu 8 września na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu pomiędzy województwem dolnośląskim i lubuskim odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Lekkiej Atletyce, które obok Mistrzostw Polski są najważniejszymi zawodami w kategorii młodzika, na których zawodnicy zdobywają punkty do współzawodnictwa sportu młodzieżowego dzieci i młodzieży.

10-osobowa reprezentacja „Szerszenia” w tych zawodach powróciła z dorobkiem jednego medalu zdobytego przez niezawodnego Filipa Romanowskiego, który w skoku wzwyż z wynikiem 1.65m wywalczył srebrny medal.

W klasyfikacji województw na 34 sklasyfikowane kluby z dorobkiem 11pkt, MKS „Szerszeń” Bogatynia uplasował się na 15 miejscu, natomiast w klasyfikacji województwa dolnośląskiego zajął 9 miejsce.