Zmiana barw klubowych

Z dniem 1 stycznia 2024r nasz wieloletni zawodnik Filip Romanowski za porozumieniem stron ( studia dzienne na Politechnice Wrocławskiej ) zmienia barwy klubowe. Od nowego roku nasz czołowy skoczek wzwyż w kraju reprezentować będzie WKS Śląsk Wrocław. Swoją dalszą przygodę z lekkoatletyką będzie rozwijał u boku trenera Andrzeja Sieradzkiego.

Za dotychczasową współpracę z naszym klubem, za oddane serce na treningach i na skoczni, za osiągnięte bardzo wysokie wyniki sportowe zarząd MKS Szerszeń Bogatynia bardzo DZIĘKUJE. Twoja pasja do skoku wzwyż są godne podziwu. Życzymy Ci, aby upór i wspomniana pasja nie słabły, a na co dzień sprzyjało zdrowie i pogoda ducha. Życzymy Ci wraz z nowym klubem powodzenia i kolejnych sukcesów sportowych. Trzymamy za Ciebie kciuki. Powodzenia !

Filip w swojej karierze pod opieką trenera Tomasza Dróżdża oraz Piotra Wyroby zajmował m.in: 4, 7, 9 i 10 miejsce w Mistrzostwach Poski oraz jest wielokrotnym medalistą Mistrzostw Dolnego Śląska. Jego rekord życiowy to 1.93m

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *