Obozy zimowe Szerszenia

Polanica Zdrój była w tym roku miejscem zimowego zgrupowania sportowego zawodników MKS Szerszeń Bogatynia, którzy w okresie 17-28 stycznia realizowali dalsze przygotowanie kondycyjne i siłowe do sezonu startowego.

Podczas zgrupowania u boku trenerów Piotra Wyroby, Tomasza Pistiolisa i Tomasza Dróżdża 21- osobowa grupa zawodników uczestniczyła w dwóch treningach dziennie, kształcąc swoją sprawność fizyczną i motoryczną w terenie, na stadionie, na siłowni i w hali sportowej.

Pogada dopisywała także wszystkie treningi odbyły się zgodnie z założonym planem.

Podczas treningów zawodnicy wylali litry potu przebiegając dziesiątki kilometrów, oddając setki rzutów i skoków oraz przerzucając tony na siłowni.

Od strony merytorycznej i wychowawczej obóz można ocenić w sposób bardzo udany, co z pewnością przełoży się na wyniki sportowe.

W zgrupowaniu klubowym uczestniczyli: Patrycja  Górowska, Anna Dworak, Piotr Kosiorek, Emilia Weg, Wiktoria Brendowska, Klaudia Bojarun, Maciej Wolniewicz, Aniela Smolarek, Remigiusz Spich, Karol Kaczor, Karol Górowski, Weronika Szwed, Aleksandra Zając, Olga Wirwińska, Karol Górowski, Katarzyna Oliasz, Marcel Kuchciak, Sara Nowińska, Oliwia Sokołowska, Nikola Żygadło, Norbert Gudełajski.

Należy dodać, że pięcioro zawodników klubu uczestniczyło w zgrupowaniu Kadry Wojewódzkiej Juniorów. Rzutowcy Bartosz Kempski i Dawid Żelazo uczestniczyli w zgrupowaniu w Twardogórze pod opieką trenera Tomasza Markowskiego. Biegacze, Magdalena Pawłowska pod okiem Marka Bialica, a Cezary Marciniak pod okiem Williama Rostka uczestniczyli w zgrupowaniu w Szklarskiej Porębie. Natomiast skoczek wzwyż Wojciech Pichowicz uczestniczył w zgrupowaniu w Centralnym Ośrodku Sportu w Spale gdzie trenował pod okiem trenera Bogumiła Mańki.

Mamy nadzieje, że praca treningowa wykonana podczas zimowych zgrupowań zaowocuje sukcesami w rywalizacji w nadchodzącym sezonie.

2015-01-28 Zgrupowanie – Polanica

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *