Powróciliśmy z Polanicy

Polanica Zdrój była po raz siódmy z rzędu miejscem, w którym 18- osobowa grupa zawodników „Szerszenia” Bogatynia w okresie 02-09.01.2021r przebywała na zimowym zgrupowaniu sportowym.

Ośrodkiem wypoczynkowym zgrupowania był Dom Wczasów Dziecięcych Green Rest, w którym panuje bardzo ciepła i rodzinna atmosfera. Piękne pokoje, smaczna domowa kuchnia, przemiła obsługa i kadra pedagogiczna ośrodka sprawiają, że co roku bardzo chętnie tam przyjeżdżamy.

Celem obozu było dalsze przygotowanie do letniego sezonu lekkoatletycznego oraz promocja aktywnego sposobu spędzania czasu wolnego i popularyzacja zdrowego stylu życia. Treningi odbywały się dwa razy dziennie niezależnie od warunków pogodowych i ukierunkowane były na podniesienie na wyższy poziom ogólnej sprawności fizycznej oraz motorycznej.

Ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną związaną z Covid-19 tegoroczny obóz był zupełnie inny niż ten z lat poprzednich, ponieważ ze względu na wprowadzony stan epidemii wszystkie punkty działalności takie jak: basen, kręgle, stoki narciarskie, muzea były pozamykane, więc wycieczka edukacyjna i inne atrakcje w tym roku nie doszły do skutku. Ale nie przeszkodziło to naszym zawodnikom na dobrą zabawę pomiędzy sobą i wewnętrzną integrację. Najważniejsze było to, że obóz mimo wielu obostrzeń udało się zorganizować i nasi uczestnicy mogli oderwać się od tzw. szarej rzeczywistości.

W obozie uczestniczyli: Fuławka Martyna, Adamczewska Zosia, Awrejcewicz Hanna, Cieślińska Julia, Romanowski Filip, Sala Amelia, Soroka Aleksandra, Lech Kornelia, Paprocka Maja, Paprocka Natalia, Sułkowska Weronika, Janiak Julia, Szpila Wiktor, Jurewicz Oliwia, Zaremba Oktawia, Zawada Iga, Spich Kinga, Olejarz Zofia. Trenerzy: Tomasz Pistiolis, Damian Czarniecki i gościnnie Piotr Wyroba.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *