Mistrzostwa Polski Juniorów

W dniach 18-20.07.2023r w odległym Lublinie zostały rozegrane Mistrzostwa Polski Juniorów ( rocznik 2004-2005 ).

Wśród blisko 900 startujących zawodników z całej Polski nasz klub reprezentował Filip Romanowski, który startował w skoku wzwyż.

Nasz zawodnik w trudnych warunkach atmosferycznych rozpoczął zawody od wysokości 1.77m, z którą uporał się w 1 próbie. Kolejna to 1.87m i tą wysokość również pokonał w 1 próbie. Następnie poprzeczka została pdniesiona na wysokość 1.94m ( atak na rekord życiowy ). Niestety 3 próby okazały się nieudane i Filip Mistrzostwa zakończył ostatecznie na 9 miejscu.

Gratulujemy naszemu zawodnikowi zakwalifikowania się na najważniejszą imprezę w roku i godnego reprezentowania naszych barw klubowych oraz Miasto i Gminę Bogatynia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *