Miesiąc: Listopad 2013

Badania lekarskie

Informujemy, że  dwóch terminach tj. 20.11.2013 (środa) oraz 27.11.2013r (środa)  w przychodni na ul. Fabrycznej w Bogatyni przeprowadzone zostaną badania lekarskie dla zawodników naszego klubu. Niżej wymienieni zawodnicy obowiązkowo mają się wstawić w wyznaczonych terminach na powyższe badania. Nie wstawienie się na badaniach wiąże się z zawieszeniem zawodnika w treningach oraz z przeprowadzeniem badań we własnym zakresie i na własny koszt.

Do badania morfologi krwi, moczu i EKG należy się wstawić w przychodni na ul. Fabrycznej od poniedziałku do piątku w godz. 7.00- 8.00

I termin:  20.11.2013r- środa godz. 9.00

  • 1. Dworak Anna- morfologia krwi, mocz, EKG
  • 2. Pawłowska Magdalena- morfologia krwi, mocz, EKG
  • 3. Zając Aleksandra- morfologia krwi, mocz, EKG
  • 4. Macocha Małgorzata- morfologia krwi, mocz, EKG

 

Pozostali ( samo wstawienie się ):

  • 5. Marciniak Cezary
  • 6. Paul Zbigniew
  • 7. Górowska Patrycja
  • 8. Zieleniecka Monika
  • 9. Wyrwińska Olga
  • 10. Kosiorek Piotr
  • 11. Walińska Marta
  • 12. Weg Emilia
  • 13. Sopoćko Beata

 

II termin: 27.11.2013- środa godz. 9.00

  • 1. Popławski Radosław- morfologia krwi, mocz, EKG
  • 2. Kula Izabela- morfologia krwi, mocz, EKG
  • 3. Walkowiak Kinga- morfologia krwi, mocz, EKG
  • 4. Pichowicz Wojciech- morfologia krwi, mocz, EKG
  • 5. Kuchciak Marcel- morfologia krwi, mocz, EKG
  • 6. Murawski Marcin- morfologia krwi, mocz, EKG

 

Pozostali ( samo wstawienie się ):

  • 7. Żelazo Dawid
  • 8. Bednarski Przemysław
  • 9. Kempski Bartosz
  • 10. Kwiatkowski Jakub
  • 11. Mikołajczak Joanna

 

Dodatkowo niżej wymienieni zawodnicy dodatkowo wstawią się na badaniach EKG wysiłkowe (strój sportowy) w szpitalu na ul. Pocztowej.

15.11.2013  ( piątek ) godz. 12.00

  • Dworak Anna
  • Zając Aleksandra
  • Pawłowska Magdalena
  • Mikołajczak Joanna

 

18.11.2013 ( poniedziałek ) godz. 12.00

  • Górowska Patrycja
  • Weg Emilia
  • Zieleniecka Monika
  • Walińska Marta

 

19.11.2013 ( wtorek ) godz. 12.00

  • Bednarski Przemysław
  • Wyrwińska Olga
  • Sopoćko Beata
  • Kosiorek Piotr

 

20.11.2013 ( środa ) godz. 12.00

  • Kuchciak Marcel
  • Kwiatkowski Jakub
  • Murawski Marcin