Halowe Mistrzostwa Polski

Trójka zawodników Szerszenia Bogatynia godnie zaprezentowała się podczas Halowych Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorów Młodszych, które w dniach 12-14 lutego odbyły się w hali Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Spale.

Wojciech Pichowicz w konkurencji skoku wzwyż juniorów młodszych zawody zakończył na 7 miejscu pokonując poprzeczkę na wysokości 1.84 m. Trzy próby na wysokości 1.88 m zakończyły się niepowodzeniem. Obecnie Wojtek trenuje pod okiem trenera Bogumiła Mańki.

 

Anna Dworak w konkurencji trójskoku juniorek powtórzyła swoje osiągnięcie z zeszłych mistrzostw plasując się na 8 miejscu w Polsce z wynikiem 11.60 m co jest jej nowym rekordem życiowym. Nasza zawodniczka trenuje pod okiem trenera Andrzeja Sieradzkiego.

Magdalena Pawłowska obecnie trenująca u trenera Marka Adamka w biegu na dystansie 1000m juniorek młodszych w drugiej serii biegu na metę przybiegła z nowym rekordem życiowym 3:06.20 s, i ostatecznie mistrzostwa zakończyła na 15 miejscu.

Naszym zawodnikom gratulujemy osiągniętych wyników i życzymy jeszcze lepszych osiągnięć w sezonie letnim.

2016-02-13 HMP – Spała

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *